Faydalı ve Pratik Bilgiler Sitesi "Pek Bilir" Yayında

pek-bilir-logosu

Ağustos 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan Bilgi Veren Blog farklı bir alan adı altında ve Wordpress alt yapısıyla yeni adresinde yayın hayatına başladı.

pekbilir.com bağlantısını kullanarak ulaşabileceğiniz yeni sitede, tıpkı burada olduğu gibi sağlık, güzellik, genel kültür, diyet, teknoloji, blog ve seo, kitaplar, kişisel gelişim, ilişkiler ve yaşam gibi pek çok kategori ve başlık altında özgün ve güncel yazılara ulaşabilirsiniz.

Pekbilir.com Sitesinin Farkı Ne?

Öncelikle pekbilir.com Wordpress alt yapısı ile kuruldu. Wordpress sistemi alt yapı, kullanılabilirlik, özelleştirebilirlik, seo uyumu gibi pek çok konuda daha avantajlı olduğu için böyle bir karar alarak geçiş yapıldı.

Yazı kalitesi olarak tıpkı burada olduğu gibi tamamen özgün içerikler yazılmaya devam edecek. Hatta içeriklerin daha kaliteli, işe yarar ve faydalı olması için daha fazla zaman ve emek harcanacak.

Bu blogda tek yazar olarak tüm içerikleri kendim hazırlıyordum. Fakat pekbilir.com adresinde farklı yazarların yazıları da yer alacak. Şimdilik 4 kişilik bir yazar ekibi ile içerik üretmeye devam ediyoruz ve sitede yazmak isteyen yeni yazarlara da olanak sağlıyoruz.

Ayrıca pekbilir.com’da ücretli yazarlık sistemini hayata geçirmeyi planlıyoruz. Şimdilik kısmen de olsa uyguladığımız bu sistem, ilerleyen süreçte tamamen hayata geçirilecek. Yukarıda sayılan kategorilerde içerik üretebilecek herkes bu sisteme dahil olabilecek ve ücretli yazarlık yapabilecek. Bu konuda merak edilenleri ilerleyen günlerde detaylı olarak bir bilgilendirme yazısı halinde yeni sitede paylaşacağım.

Fakat şimdiden ücretli yazarlık konusunda bilgi almak isteyenler ve yazar ekibine katılmak isteyenler bilgiverenblog@gmail.com adresine “yazarlık başvurusu” başlığı ile mail göndererek ulaşabilirler. Detaylar özel olarak görüşüldükten sonra, her iki taraf için de uygun olması durumunda anlaşma sağlanacaktır.

Bir süre boyunca her iki sitede de içerik yayınlanmaya devam edecektir. Yeni sitede belli aralıklarla sürekli olarak içerik paylaşılırken, bu blogda nispeten daha az içerik paylaşılacaktır.

Son olarak yeni siteyi inceleyip görüş, öneri ve fikirlerinizi yazabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak pekbilir.com –faydalı ve pratik bilgiler sitesi’ne ulaşabilirsiniz.


1 yorum:

  1. Burası mahrum bırakılmış sanırım. Hayırlı olsun yeni blogunuz.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.