Boron Kullananlar - Yorumlar

boron yorumlar

Boron Kullananların Yorumları


Yakın zaman önce, dünya bor lideri Eti Maden tarafından yerli ve milli üretim olarak piyasaya sürülen “BORON Deterjan” oldukça ses getirdi. Hem Bor madeni ile yapılması hem tamamen yerli olması hem de sağlık açısından bir zararı olmaması nedeniyle kullanıcılar tarafından tercih edilen bir ürün haline geldi.

Peki Boron kullananlar ne diyor? Bu yazıda Boron Kullananların Yorumlarını bir araya getirdik. Olumlu olumsuz yorumlar ve ayrıca olumsuz yorumlara çözüm önerileri de sunmaya çalıştık.

Boron Kullananlar - Yorumlar

--- Sağlıklı, petrol türevi içermiyor, alerji yapmıyor ve piyasadaki pek çok ürün gibi gayet güzel temizliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

--- Eti Maden ürünlerini daha önceleri de kullanıyorduk. Boron çıkınca bunu tercih ettik. Hem renklilerde hem beyazlarda oldukça iyi.

--- Kullandık gayet memnun kaldık. Ayrıca kokusu da gayet güzel.

--- Ailecek kullanıyoruz. Temizliği gayet güzel.

--- Sağlığa zararlı diğer yabancı ülkelerin ürünlerini kullanmak yerine tamamen yerli üretim olan Boron’u tercih ediyoruz. Fiyat olarak diğerlerine daha fazla ödeyip sağlığımıza zarar vermek yerine, daha sağlıklı ve yerli üretim Boron’u kullanmak daha mantıklı.

--- Çamaşırlarımı tertemiz yıkadı. Cilt için de hiçbir zararı yok. Özellikle bebek ve çocuk kıyafetleri için tercih edilmeli.

--- Bor madeni rezervinde dünyada öncüyüz. O yüzden daha ucuza üretilmesi ve insanlara daha uygun fiyata satılması daha iyi olur. Böylece hem sağlıklı ve temizleyen bir ürün kullanırız, hem ucuza alırız hem de dünya çapında bir ürünümüz olur.

--- Kullandım ama pek memnun kalmadım. Çamaşırlarda kalıntılar bıraktı, tekrardan durulamak zorunda kaldım.

--- Hem mükemmel hem yerli. Daha ne olsun.

--- Uzun süredir kullanıyorum. Bazen çamaşırlarda kalıntılar olduğunu görüyorum ama yine de temizlik açısından oldukça memnunum.

Dikkat Edilmesi Gerekenler:
Boron kullananların yorumlarının genel olarak olumlu olduğu görülmekle birlikte, kullananlar tarafından dile getirilen şikayetlerden bir tanesi, çamaşırlarda kalıntıların olmasıdır.

Öncelikle çamaşırları yıkadıktan sonra çamaşırlar üzerinde gördüğünüz kalıntıların ne olduğuna emin olmanız gerekiyor. Çamaşırınızın üzerine kalan şeyler deterjan kalıntıları mı yoksa makinenizin içinde birikmiş olan kireç kalıntıları mı?

Çünkü Boron ürünü, içerdiği bor sayesinde çamaşır makinenizi de temizliyor. O yüzden makine içinde daha önceden birikmiş olan kireçleri de temizliyor olabilir. O temizlenen kireç parçaları da çamaşırlarınızda kalıntı yapıyor olabilir.

Bu Durumda Ne Yapmalı?
Boronu çamaşırlarınız için kullanmadan önce, makineniz boşken, bir ölçek kadar boron deterjanı makineye koyup, 70 ºC’de bir kez çalıştırın. Yapacağınız bu boş yıkama ile makinenizde daha önceden oluşan kireç ve kalıntılar varsa onlar da temizlenmiş olacaktır. Böylece daha sonraki yıkamalarınızda bu kalıntılar olmayacaktır.

Sizin Boron Yorumunuz Nedir?
Eğer Boron Deterjan kullananlardan birisi iseniz, lütfen yorumlarınızı yorum kısmına yazın. Sizin yorumlarınızla bu yayını biraz daha genişletebiliriz. Böylece Boron kullanmak isteyenlere daha doğru ve bilgiler ulaştırmış oluruz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.