Pirinç Sabunu Kullananların Yorumları

pirinç sabunu kullananlar

Pirinç Sabunu Kullanıcı Yorumları


Pirinç sabununun faydaları ve kullanım şeklini daha önce detaylı bir yayın halinde sizlerle sunmuştum. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak pirinç sabunu ve faydaları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Bu yazıda ise başta kendi deneyimim olmak üzere pirinç sabunu kullanan diğer insanların yorumlarını bir araya getirdim. Pirinç sabunu kullanıp memnun kalan ya da istediği memnuniyeti elde edemeyen insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.


Benim Yorumum:
Pirinç sabunuyla ilk tanışmam 2016 yılında oldu. Kronik bir hastalık sebebiyle çok sayıda ilaç kullanıyordum ve bu ilaçlar vücudumda yan etkiler göstermeye başladı. Özellikle alın bölgemde kızarıklık ve sivilceleşme oldu. Zaten yeterince ilaç kullandığım için ekstra bir kimyasal ilaç kullanmak istemiyordum.

Bir yakınım pirinç sabunundan bahsetti ve cilt için çok iyi geldiğini söyledi. Gidip bir tane satın alıp kullanmaya başladım. İlk kullanımdan itibaren etkisini gördüm. Alnımdaki sivilceye benzeyen kabarıkları ciddi oranda yok etti. Yaklaşık bir aylık düzenli kullanma neticesinde kullandığım ilaçların bu yan etkisinden büyük oranda kurtuldum. Üstelik cildimin gerçekten temizlendiğini hissettim. Mecburiyetten başladım ama artık severek ve isteyerek kullanıyorum.Nurcan Hanım:
Bazı arkadaşlarım pirinç sabunu kullanıyorlardı ve çok memnun olduklarını söylüyorlardı. Ben de onların tavsiyesi üzerine aldım. Pirinç sabunu normal sabun gibi cildi kurutmuyor, cildi nemlendiriyor. Ben sivilce için kullandım ama bende çok bir etkisi olmadı. Fakat temizlik için güzel bir sabun.

Hasan Bey:
Pirinç sabununu bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım. Kullandığım ilk günden beri çok faydasını gördüm. Özellikle yüzümdeki yağlanmayı temizlemek için kullanıyorum. Pirinç sabununun cildimi parlattığını ve cildime canlılık verdiğini düşünüyorum. Ayrıca kokusu da çok güzel. Sabahları kalkınca ve gece yatmadan önce kullanıyorum.


İsimsiz Kullanıcı(bayan):
Pirinç sabununu cilt beyazlatıcı özelliği ile tavsiye ettiler fakat ben bu konuda pek bir etki göremedim. Ama cildimi nemlendirmesi bakımından çok iyi geldi. Yüzümü pirinç sabunuyla yıkarken bir kuruluk hissi oluyor fakat kuruladıktan sonra bu kuruluk hissi kalmıyor. Pirinç sabununun temizleme özelliğinden çok memnunum. Kokusu da ayrı bir güzel.

Gerçek kullanıcılardan derlediğim bu yorumlara siz de kendi deneyimlerinizi yazarak katkıda bulunabilirsiniz.

Siz de pirinç sabunu kullanıyorsanız ya da kullandıysanız pirinç sabunu hakkındaki yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Böylece diğer insanlara da farklı kullanıcı deneyimleri sunmaya yardımcı olabilirsiniz. Özelden yazmak isterseniz iletişim sayfasından ya da bilgiverenblog@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

3 yorum:

 1. Ben günde iki kez kullanıyorum sabah ve gece. Fakat gece sabundan sonra clindoxyl jel kremini kullanıyorum. Sizce bir yan etksi olur mu??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kullandığınız krem sivilce kremi diye biliyorum. Onu gece kullanıyorsanız aynı anda pirinç sabunu kullanmayın bence. Çünkü pirinç sabunu da cildi temizlediği için fazla kurutabilir.

   Bir de deneme-yanılma yöntemini uygulayın. Eğer her ikisinin aynı anda kullanımı zarar vermiyorsa kullanmaya devam edin. Fakat cildiniz çok kuruyacak olursa, pirinç sabununu günde 1 kez kullanın.

   Sil
 2. Bende pirinç sabunu almayı düşünüyorum etkisini gördüğüm de tekrar yazarım

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.